Rok spełnionych marzeń

I jest 2018 rok!!! Jak się czujecie w Nowym Roku kochani?

Ja dopiero wracam do rzeczywistości… Po mojej świąteczno – sylwestrowej przerwie, ciężko się przestawić na tryb pracy, a do tego jeszcze złapało mnie lekkie przeziębienie – na szczęście już mi przechodzi. Herbatki z cytryną i sokiem malinowym pomogły. Baterie mam naładowane na kilka, kolejnych miesięcy pracy i innych wyzwań 🙂

Jest początek stycznia, więc to czas podsumowań, spisywania celów, snucia planów oraz noworocznych postanowień. Nie jestem zwolenniczką teorii „nowy rok nowa ja” ale to chyba dlatego, że bardzo lubię siebie, taką jaką jestem 🙂 Nie zamierzam więc przechodzić jakiejś drastycznej metamorfozy.

Za to zdałam sobie sprawę z tego, że miniony rok był dla mnie wyjątkowy! Mogę go, bez wyrzutów sumienia, nazwać rokiem spełnionych marzeń. Nie to, żebym chciała Wam powiedzieć, że wszystko mi się super udaje i nie ponoszę żadnych porażek, ale z racji tego, że jestem osobą, która skupia się raczej na pozytywach, widzę ich bardzo dużo.

 

 

To zdjęcie z #bestnine2017 idealnie obrazuje moje najwspanialsze chwile w roku i spełnione marzenia.

Po pierwsze tatuaż, o którym marzyłam już od dawna, w maju wreszcie zdecydowałam się go zrobić 🙂

Po drugie wyczekana i wspaniała podróż na Santorini. Kto nie czytał, to zapraszam na wcześniejszy wpis. W trakcie naszego wyjazdu do Grecji wydarzyło się coś, zupełnie dla  mnie nieoczekiwanego i dlatego ten wyjazd będę wspominać już do końca życia.

No i blog!!! Ach ile to było rozmów na ten temat, ile obaw, trochę trudności na początku a potem wielka radość oblewana szampanem Piccolo.

W minionym roku, miałam okazję, również poznać wiele ciekawych osób, niektóre z nich stały mi się bardzo bliskie w bardzo krótkim czasie, za co jestem ogromnie wdzięczna! Cieszę się, że teoria mówiąca o tym, że w pewnym wieku już trudno znaleźć i poznać nowych przyjaciół, nie sprawdziła się.

Najważniejsze dla mnie, że ja i moi bliscy jesteśmy zdrowi. Jak jesteśmy zdrowi, to wszystko inne możemy zdobyć, zrobić albo na to zapracować.

A na sam koniec roku, trochę niespodziewanie, pojechaliśmy w Alpy. To było idealne zakończenie roku ( wpis o naszym wyjeździe już za kilka dni)

 

 

Przede mną kolejny cudowny rok!!!

Pierwsza połowa zapowiada się niesamowicie ekscytująca!!!  Nowe wyzwania, kolejne cele i marzenia do zrealizowania. Już za kilka miesięcy powitam dwóch,malutkich mężczyzn na tym świecie. Moja przyjaciółka w maju po raz pierwszy, a mój brat w kwietniu po raz drugi, zostaną rodzicami. Cieszę się ogromnie!!!

Nie mogę w tym miejscu nie napisać, że najbardziej czekam na czerwiec. Czeka nas kolejny wyjazd na Santorini, ale tym razem nie jedziemy sami. Będą z nami nasi bliscy, rodzina i przyjaciele. To będzie niesamowity czas, o którym z pewnością będzie nie jeden post.

Poza tym w najbliższym czasie, mam zamiar więcej czasu poświęcić na ruch ( do czerwca chyba wytrwam w tym postanowieniu ). Wyjęłam też książki do nauki języka angielskiego – czas najwyższy sobie przypomnieć małe co nieco. W lutym czeka mnie kolejny wyjazd, tym razem bardziej służbowy, ale będzie to dla mnie dość duże wyzwanie więc trzymajcie kciuki.

Będzie się działo 🙂

 

Już w listopadzie zakupiłam mój ukochany kalendarz, z którym nie zamierzam się rozstawać przez najbliższe 12 miesięcy. Pierwsze strony już zapisane 🙂

A jak to jest u Was ? Robicie podsumowanie roku ? Zapisujecie plany i cele na najbliższe tygodnie czy raczej od razu na cały rok?  Jak oceniacie swój miniony rok ? Dajcie znać w komentarzach, czekam!!!

A póki co życzę Wam udanego weekendu 🙂

 

 

 

2 Replies to “Rok spełnionych marzeń”

  1. Mój rok był waleczny i musiałam się podczas tego roku nauczyć przede wszystkim cierpliwości, przypomnieć sobie co to jest wiara i nadzieja oraz nauczyć się spędzać dużo czasu ze sobą samą, ale może przez to lepiej zrozumieć siebie 🙂 Przede mną nowe wyzwania, bo czas zejść z „bezpiecznej” skały i rzucić się w wir rzeki, by zacumować mam nadzieję w jakimś spokojnym miejscu 🙂

    1. Jestem z Ciebie szalenie dumna !!! I wiem, że poradzisz sobie z nowymi wyzwaniami 🙂 pozdrawiam !!!

Dodaj komentarz