Urodziny

Dwa lata temu, dokładnie 8 października 2017 roku, pojawił się mój pierwszy post na blogu. Jak dzisiaj o tym myślę, to aż nie mogę uwierzyć, że minęły już 24 miesiące….

W tym czasie powstało dokładnie 61 wpisów. Nie wiem czy to dużo, nie o liczbę tu przecież chodzi, a o jakość no i przede wszystkim o przyjemność czerpaną z pisania. Ja piszę kiedy mam na to ochotę albo potrzebę i zupełnie nie ogarniam statystyk 🙂 Nadal nie wiem kiedy najlepiej puścić post w świat (podobno są takie badania), ani jak pozycjonować bloga, żeby był on bardziej widoczny w internetach. Jednak zupełnie się tym nie martwię, mało tego dobrze mi z tym.

W trakcie tych dwóch lat przekonałam się, że praca „blogerki” to nie tylko blask fleszów i wszechobecny fame 😉 , ale też czasami różne awarie, brak weny, utracone teksty i zagubione zdjęcia. Wiem też, że nie aspiruję do „bloga roku” 🙂

Za to bardzo polubiłam siebie na zdjęciach. Zdradzę Wam sekret 😉 Przez ponad 30 lat mojego życia myślałam, że jestem niefotogeniczna i źle wyglądam na fotografiach. Teraz podobam się sobie. Poza większą pewnością siebie, to zdecydowanie zasługa mojej, zdolnej pani fotograf. To zdjęcia jej autorstwa w większości zdobią moje teksty. Te, które widzicie dzisiaj, akurat zrobił mi mąż – heh też się zna na rzeczy.

Myślę, że te dwa lata prowadzenia bloga to zupełnie fajny czas. Myślę również, że jeszcze kilka lat tutaj będę.

Życzę sobie pomysłów na teksty, weny i duża radości z pisania. Cheers !

One Reply to “Urodziny”

  1. Powodzenia:)

Dodaj komentarz